لوگو کارن تهویه فارا

شرکت کارن تهویه فارا فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده و یکی از فعال ترین مجموعه های ارائه دهنده سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت، اسپلیت دیواری و مرکزی ، چیلر و مینی چیلر در ایران میباشد. این مجموعه در راستای تحقق بخشیدن به اهداف خود که ارائه بهترین و با کیفیت ترین  دستگاه های موجود در بازار همراه با برترین خدمات برای مشتریان می باشد ، برترین برند های امریکایی را برای واردات انتخاب نموده و موفق به اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش برند خوش نام یورک در ایران گردید و این برند را که جزو 5 برند برتر تهویه مطبوع در دنیا میباشد را به ایرانیان معرفی نمود . در همان شروع کار بدلیل تنوع و نوآوری های برند یورک و نیز مصرف بسیار کم انرژی نسبت به مدل های موجود در ایران، بسیار پر طرفدار گردید و به سرعت جای خود را میان سازندگان ساختمان های با کیفیت باز نمود .

استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و اکیپ های نصب مجرب که توسط مدرسین دوره دیده در کمپانی یورک، آموزش دیده بودند خدمات این برند را متحول نمود .

شرکت کارن تهویه فارا پس از عرضه موفق داکت اسپلیت و اسپلیت های دیواری و مرکزی یورک اقدام به ارائه محصولات بیشتری مانند  چیلر و مینی چیلریورک نمود .

هم اکنون مجموعه کارن تهویه فارا با تجربه حدود یک دهه فعالیت خود در بازار تهویه مطبوع ایران و کارنامه بلند بالای پروژه های موفق، سیستم های تهویه مطبوع تولید شده کمپانی جانسون کنترل رابرای مشتریان خود بصورت مستقیم و بی واسطه وارد نموده و به آنها عرضه مینماید.

این شرکت در سال 1392 اقدام به تولید چیلر و مینی چیلر های داخلی با برند انحصاری فارا تک نموده و نیز از سال 1397 دستگاه های داکت اسپلیت تولید داخل خود را با برند فارا تک به مشتریان خود ارائه می کند .

تمامی محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش طبق ضوابط و استانداردهای شرکت اصلی بوده و رضایت مشتریان ما گواهی بر کیفیت ارائه این خدمات می باشد

خدمات مشاوره رایگان تلفنی و حضوری در محل توسط کارشناسان دوره دیده و ارائه راه حل های کارآمد و مناسب در سیستم های تهویه مطبوع، از دیگر خدمات ارائه شده در این مجموعه می باشند

مهمترین فعالیت ها و خدمات مجموعه کارن تهویه فارا بدین شرح است:

 1. ارائه مشاوره به مشتریان گرامی با توجه به منطقه آب و هوایی ، کاربرد فضای مورد نظر و متراژ آن
  2. بازدید رایگان و ارائه مشاوره حضوری به مالک یا مجری پروژه
  3. طراحی مناسب و مقرون به صرفه با توجه به پلان ارائه شده مشتری
  4. ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه
  5. اجرا و نصب دستگاه ها تا آخرین مرحله
  6. نگهداری و خدمات پس از فروش در کوتاه ترین زمان
  7. انجام تحقیقات کاربردی در زمینه سیستم های تهویه و سرمایشی و گرمایشی مطابق با استانداردهای جهانی